پلتفرم پیشرفته VeloxS Platform

دستگاه مپانومتر AT235
دستگاه تمپانومتر AT235
خرداد ۳, ۱۳۹۹
مشاوره خرید سمعک
مشاوره خرید سمعک
خرداد ۳, ۱۳۹۹
پلتفرم پیشرفته VeloxS Platform

پلتفرم پیشرفته VeloxS Platform

معرفی پلتفرم Velox S | بهترین در کیفیت و سرعت پردازش

Oticon VeloxS_Platform

پلتفرم پیشرفته Velox S یک انقلاب و جهش بزرگ در عرصه‌ی محصولات کمک‌شنوایی است. هدف از طراحی این پلتفرم فوق‌پیشرفته و فوق‌سریع، ایجاد حسی متفاوت و بی‌نظیر از اصوات در کاربران سمعک، می‌باشد.

۱۱ هسته‌ی پردازشی این پلتفرم (۸ هسته برای پردازش سیگنال صوتی و ۳ هسته برای مدیریت ارتباطات بی‌سیم)، سرعت و کیفیت پردازشی بی‌نظیری را به آن می‌بخشد.

تراشه این پلتفرم در ۹ لایه و با ضخامت ۶۵ نانومتر طراحی شده و شبکه ارتباطی فوق‌سریع این محصول این قابلیت را به آن می‌دهد که بیش از ۵۰۰ میلیون دستور و ۱۲۰۰ میلیون پردازش را در هر ثانیه انجام دهد.

قابل ذکر است که پلتفرم Velox S، نسبت به پردازنده نسل قبل اتیکن ۵۰ بار سریع‌تر عمل می‌کند.

پردازنده دیجیتال سیگنال این محصول با ۶۴ کانال فرکانسی، کیفیت صوتی و رزولوشن فرکانسی بی‌نظیری را نتیجه می‌دهد.

ظرفیت پردازش صوتی خطی این پلتفرم قادر است که اصوات را تا ۱۱۳dB SPL دریافت، پردازش و بدون رخداد فیدبک و آزاردهندگی، آن را در اختیار بیمار قرار دهد.

آنالیزور این پلتفرم به‌طور مداوم هرگونه تغییر در محیط صوتی را با دقت و سرعت ۵۶۰۰۰ بار در ثانیه آنالیز می‌کند و در نتیجه منجر به فعال شدن تکنولوژی فوق‌پیشرفته‌ی OpenSound Optimizer می‌شود.

محصولات پلتفرم Velox S از قابلیت‌های تنظیمی متعددی برخوردار هستند که انعطاف‌پذیری خارق‌العاده‌ای را در اختیار متخصص شنوایی‌شناس قرار می‌دهند. از آن جایی که این محصولات براساس سیستم عامل ساخته شده‌اند، از قابلیت به‌روز‌ شدن به وسیله‌ی اینترنت برخوردارند و پس از هر بار به‌روز‌رسانی، سمعک به جدیدترین تکنولوژی‌ها مجهز خواهد شد.

پلتفرم Velox S؛ محصولی از جنس آینده

ارتباط واتس اپ